Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Salwa Pasya - Tungkek Mambaok Rabah ( Official Music Video )

Salwa Pasya – Tungkek Mambaok Rabah ( Official Music Video )

 

Music Credits:
Title: Tungkek Mambaok Rabah
Artist: Salwa Pasya
Songwriter : Jaisky
Arr : Iwan Romeo
Video Maker : PNg Video
Pimpro : Chena
Producer : 741SKY
©2023 SKY Musik Digital

Get link digital store tungkek mambaok rabah https://bfan.link/tungkek-mambaok-rabah

♪ Tungkek Mambaok Rabah ♪

Dakek caliak mancaliak
Jauah jalang man jalang
Sakik basilau sanang bahambauan
Baitulah badunsanak jo basudaro…
Baitulah badunsanak jo basudaro

Cabiak cabiak sibulu ayam
Takadang rapek kadang maranggang
Ketek salapiak sakatiduran..gadang baiyo dlm rundingan
Bakakak jo baradiak..dakek mangko ka berang
Bakakak jo baradiak..jauh mangko ka sayang..

Reef…
Bagumam galak kutiko lai
Di nan tido kok dapek samo manangih
Tanyo batanyo nasib ka mujua
Ringan dijinjiang barek dipikua

Antah ko Tungkek mambao rabah
Tunggak tuo tampak baransua guyah
Daulu pai sairiang jalan..
Kini pulang raso basimpang

Iyo baiyo basudaro..
Samo manjago sarumah tuo
Salamo hiduik roda baputa
Nan ka nasib tantu batuka…
————————————————-

Hallo semua… SKY Musik Digital Merupakan Perusahaan Music Terbaik Indonesia, Jangan lupa selalu Tonton Karya – Karya Terbaik kami dengan cara Subscribe Channel ini, Like dan Share Konten – konten kami agar kami dapat selalu menghadirkan Musik berkualitas di Pecinta Musik Semuanya.

Subscribe SKY Musik Digital here : https://smarturl.it/subsSKYmusik
PlayList Official Music Video https://smarturl.it/skymusik-play

Top single SKY Musik Digital
01. Babuang Balengahkan https://bfan.link/babuang-balengahkan
02. Lah Manyuruak Tampak Juo https://bfan.link/lah-manyuruak-tampa…
03. Samanjak Uda Ka Rantau https://bfan.link/samanjak-uda-ka-rantau
04. Cinta mu Rindu ku https://bfan.link/cinta-mu-rindu-ku
05. Cimburu Buto https://bfan.link/cimburu-buto-1
06. Mananti Muatan Barisi https://bfan.link/mananti-muatan-barisi
07. Inai Pintak Rang Tuo https://bfan.link/inai-pintak-rang-tuo
08. Rasonyo Jatuah Cinto https://bfan.link/rasonyo-jatuah-cinto
09. Ratok Palupuah https://bfan.link/ratok-palupuah
10. Sapayuang Tapi Batigo https://bfan.link/sapayuang-tapi-batigo

Find us on :
Fanpage : https://smarturl.it/skymusikfanpage
Instagram : https://smarturl.it/skymusikig
TikTok : https://smarturl.it/skymusikdigital
Hubungi Kami : Telp/WA: +62813-8533-0909 (chena)

#salwapasya
#tungkekmambaokrabah
#skymusikdigital

Posting Komentar untuk "Salwa Pasya - Tungkek Mambaok Rabah ( Official Music Video )"